top of page

Jak se k nám dostanete

 

Ideální cesta je po R10 (E65) z Prahy přes Mladou Boleslav až ke sjezdu na R35 u Turnova. Po této komunikaci (E442) směrem na Liberec jeďte až ke sjezdu na Jablonec nad Nisou, silnice 65. V Jablonci nad Nisou se držte ukazatelů na Tanvald nebo Lučany nad Nisou (ulice: Turnovská, Pražská, 5. května, Mostecká a Podhorská).

Trasa 1:

Pokračujte až do obce Lučany nad Nisou. Zde po pravé straně minete poštu a po cca 200 metrech odbočíte vlevo na silnici III. třídy směrem na Horní Lučany, Horní a Dolní Maxov a Josefův Důl.

Po výjezdu z Horních Lučan odbočíte doprava směrem k hotelu Sport a směrem do Josefova Dolu.

Jakmile minete ceduli Josefův Důl, pojede z kopce, až přijedete k ostré pravotočivé zatáčce (cca 300 st.) a ihned za ní odbočte doprava na úzkou cestu, která vás přes jednu křižovatku, na které nikam neodbočíte, přivede až k vile AŠIKA.

 

Trasa 2:

Pokračujte až do obce Smržovka. Na náměstí odbočíte doleva směrem na Albrechtice, Že jste správně, poznáte tak, že podjedete nádherný železniční viadukt. Přijedete na křižovatku ve tvaru T (Údolí Kamenice), kde se dáte doleva. Po této cestě, podél řeky Kamenice, se dostanete až k areálu Tanvaldský Špičák (po pravé straně). V Albrechticích se držte vlevo a přijedete až do Josefova Dolu. Zde pojedete kolem staré továrny až ke křižovatce, kde odbočíte vlevo. Pojede tak dlouho, až před ostrou levotočivou zatáčkou odbočíte doleva na úzkou cestu, která vás přes jednu křižovatku, na které nikam neodbočíte, přivede až k vile AŠIKA.

 

Zeptejte se nás

Děkujeme

bottom of page